mgr Izabela Bartkowska

Nazywam się Izabela Bartkowska. Jestem specjalistą dietetyki i planowania żywienia. Jeśli nie wiesz, jak się odżywiać przy swoich problemach zdrowotnych, lub masz problem z ułożeniem swojego codziennego jadłospisu, pomogę!

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp., uzyskując tytuł magistra wychowania fizycznego. Studiowałam także na kierunku Dietetyka i planowanie żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Nie jestem zwolennikiem restrykcyjnych diet. Stawiam na racjonalne odżywianie, które można stosować całe życie, bo jest to nie tylko zdrowe, ale również smaczne i urozmaicone. Sport jest wpisany w moje życie, to moja pasja i żywioł. Jestem instruktorem jogi oraz sportu pływania. Wierzę, że połączenie aktywności i zdrowego odżywiania pozwala odnieść długotrwały sukces w pracy nad sylwetką i cieszyć się zdrowiem. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zapraszam na konsultacje. Wspólnymi siłami na pewno odniesiemy sukces!

  • Dietetyka

    zajmuje się zasadami żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz zapobieganiem chorobom zależnym od odżywania. W centrum zainteresowania dietetyki jest kontrolowanie jakości produktów żywieniowych w celu dostosowania racjonalnego odżywania.